Mark van Kesteren
Geïnteresseerd | Open | Nauwkeurig | Sociaal |Teamspeler
Mark studeerde ‘Economics and Business Economics’ in Utrecht en in Madrid. Tijdens zijn studie was hij als bestuurslid betrokken bij Enactus Utrecht, een studentenorganisatie, die sociale ondernemingen opzet en begeleid naar zelfstandigheid. Hier heeft hij kennisgemaakt met ondernemerschap en projectmanagement.
Tijdens zijn studie werkte Mark bij RNHB, een vastgoedinvesteerder voor commerciële objecten. Als Sales Executive hielp hij klanten in de zoektocht naar een passende financiering. Dit was voor hem een leerschool voor het onderhouden van klantencontact, hoe problemen te structureren en met oplossingen te komen.
Mark is een sociale teamspeler die geïnteresseerd is in de mensen om hem heen. Door zijn open persoonlijkheid is hij toegankelijk en kan hij zich makkelijk bewegen tussen verschillende teams en afdelingen. Zijn analytische vermogen stelt hem in staat snel in te kunnen schatten wat een organisatie nodig heeft.
Opleiding:
Bachelor: Economics and Business Economics (Universiteit Utrecht)
Erasmus Exchange (Universidad Complutense Madrid, Spanje)
Master: Business Administration, Strategy and Organization (Vrije Universiteit Amsterdam)