Turn-around & Restructuring

Diederick van Mierlo
Get yourdone

We jagen verandering aan en betrekken iedereen daarbij. Als iedereen de urgentie begrijpt en dat het anders moet en waarom, komt de verandering namelijk echt van binnenuit. Onze Turn-around & Restructuring community is gevormd om kwaliteit en ervaring te bundelen en organisatiebrede veranderingen te begeleiden.
Boer & Croon heeft een uitgebreid trackrecord van grote herstructureringen en spraakmakende reddingsoperaties maar ook van kleinere projecten bij industriële bedrijven, dienstverleners en not-for-profit organisaties. We get it done!
'Als iedereen begrijpt wat en waarom het anders moet, komt verandering echt van binnenuit. Alleen zo krijg je duurzaam resultaat.'
Associate partners
Onze Turn-around & Restructuring community bestaat uit associate partners, ervaren bestuurders en changemanagers die exclusief verbonden zijn aan Boer & Croon. Onze ervaren managers en bestuurders kunnen de rol invullen van CEO/CRO/CFO/Changemanager voor de volgende vraagstukken:
- Uitvoering en begeleiding van reorganisaties/herstructureringen;
- Herstel- en recoveryprojecten;
- Financiering- en herfinancieringvraagstukken;
- Begeleiding van de verkoop van onderdelen of de gehele onderneming;
- Juridische ondersteuning van o.a. doorzak- en pre pack constructies;
- Het herstellen van vertrouwen bij financiers/banken;
- Waar nodig werken wij samen met strategieconsultants, insolventieadvocaten, M&A-adviseurs, accountants en andere specialisten.
Meer weten?
Meer Informatie?